اخبار ثبت نام های غیر حضوری

رزومه ساز کافی نت دریا

 

بسمه تعالی
موارد ستاره دار ضروری هستند و حتما باید پر شوند
لطفا ابتدا توضیحات که در آخر این صفحه قرار دارد را مطالعه نمایید

رزومه ساز کافی نت دریا

اطلاعات ثبت شده در این فرم توسط مدیریت کافی نت دریا در فرم رزومه شیک مخصوص رزومه های سازمانی و اداری ثبت می گردد و فایل PDF آن از طریق واتساپ بر روی شماره همراه داده شده ارسال می گردد .

مرحله 1 از 2

50%
 • مدت زمان به ماهنام ارگان ( شرکت )سمت ( عنوان شغلی )شهر محل فعالیت 
  افزودن یک ردیف جدید
 • مقطع تحصیلیرشته - گرایشنام دانشگاهسال اخذ 
  افزودن یک ردیف جدید
 • عنوانمحل ارائه یا اخذسال ارائه ( اخذ ) 
  افزودن یک ردیف جدید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, png, jpeg, gif.
توضیحاتی در خصوص رزومه ساز کافی نت دریا :
۱ – مطمئنا خیلی از دوستان با استخدام هایی مواجه شده اند که طریقه ثبت نام آنها ارسال رزومه به ایمیل یا دیگر راه های ارتباطی آن باشد . با پیشرفت تکنولوژی عموم مردم با استفاده از گوشی های همراه اکثر امور مربوطه اینترنتی خود را انجام می دهند . اما ساخت رزومه کاری با تلفن همراه اصلا کار آسانی نیست و حتی اگر خیلی توانایی داشته باشید رزومه های شیک و قابل قبولی از آب در نخواهند آمد .
❁ ۲ – ما برای شما این امکان را فراهم اوردیم که به راحتی مشخصات خود با استفاده از تلفن همراه یا رایانه های شخصی خود ، در این رزومه ساز ثبت نمایید و از ما رزوم شیک و تمیز دریافت نمایید . که کار شما را بسیار آسان خواهد کرد .
❁ ۳ – بعد از ثبت اطلاعات خود و دریافت اطلاعات شما بنده رزومه شما را آماده می کنم و از طریق واتساب یا ایمیل برایتان ارسال می کنم و شما با داشتن رزومه هر گاه شخصی از شما رزومه برای استخدام یا دیگر امور خواست رزومه آماده را برایشان ارسال می کنید . این دو مقدار یعنی (( ایمیل و شماره همراه واتساپ )) اجباری به پر کردن آنها نیست اما لطفا یکی را حتما پر کنید که از طریق آن رزومه برای شما ارسال گردد .
❁ ۴ – در قسمت های (( تجارب کاری ، سوابق تحصیلی و فیلدهای نمونه دیگر )) شما می توانید هر مقدار سابقه دارید را به اسانی ثبت نمایید . کافی است بعد از نوشتن اطلاعات یکی از موارد بر روی علامت + که در کنار این فیلدها قرار دارد فیلد اضافه دیگری ساخته و دیگر موارد را نیز اضافه کنید .
❁ ۵ – ممکنه در قسمت هایی مانند سال اخذ مدرک مهارتی ، سابقه کاری نداشته باشید و بخواهید این قسمت خالی باشد پس در فیلدهای مربوطه عدد صفر را وارد کنید و یا مثلا فیلد سال اخذ بخواهید خالی باشد. پس عدد صفر را  در آن وارد کنید و در رزومه ساخته شده برای شما خالی قرار می دهم .
❁ ۶ – هزینه ای که در آخر باید پرداخت کنید هزینه دستمزد بنده می باشد که بابت ساخت رزومه از شما دریافت می کنم . 
❁ ۷ – در خصوص عکس (( تصویر پرسنلی )) اگه تصویر ۳*۴ اسکن شده در گوشی ندارید می توانید از تصویر ۳*۴ خود با دوربین گوشی عکس بواضح گیرید و در قسمت مربوطه بارگذاری کنید و بنده تصویر را به اندازه و شیوه صحیح برای شما ویرایش و در رزومه ثبت خواهم کرد .
❁ ۷ – اگر موارد بود که در قسمت رزومه موجود نبود می توانید در قسمت توضیحات ثبت کنید و بنده برای شما آن را به صورت صحیح در رزومه اضافه خواهم کرد .
❁ با تشکر فراوان محمد صالحیانی مطلق مدیریت کافی نت دریا یاسوج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *