ثبت نام های غیر حضوری

ثبت نام وام ازدواج کافی نت دریا

 

بسمه تعالی
موارد ستاره دار ضروری هستند و حتما باید پر شوند
لطفا ابتدا توضیحات را مطالعه نمایید

ثبت نام وام ازدواج

از این قسمت اطلاعات خود را ثبت و برای ما ارسال نمایید و ما رسید ثبت نام شما در سامانه اصلی برای شما از طریق واتساپ یا ایمیل ارسال خواهیم کرد . لطفا توضیحات زیر فرم را ابتدا مطالعه کنید .

مرحله 1 از 5 - توضیحات ثبت نام

0%
 • به نکات زیر توجه فرمایید

  1 - موارد ستاره دار الزامی می باشند

  2 - تاریخ عقد که در سند ازدواج ثبت شده نباید بیشتر از دو سال گذشته باشد

  3 - در صورتی که قبلا وام ازدواج دریافت کرده اید ثبت نام نکنید

  4 - در صورتی که از قبل ثبت نام کرده اید و تعیین شعبه نشده اید اما مایل به تغییر بانک هستید لطفا کد رهگیری های ثبت نام خود را در قسمت مربوطه ای که در مرحله آخر ثبت نام قرار داده ام وارد نمایید تا عملیات تغییر بانک را برایتان انجام دهم

  5 - در قسمت شماره همراه واتساپ که جدا از شماره همراه قرار داده ام لطفا شماره همراه خود که واتساپ روی آن فعال دارید وارد کنید تا رسید ثبت نام از طریق واتساپ برایتان ارسال کنم .

  6 - اگر یکی از زوجین به هر دلیلی ( مانند دریافت وام ازدواج در سالهای گذشته ) شامل دریافت وام ازدواج نمی شود پس فقط مشخصات شامل شونده را وارد نمایید . به عنوان مثال ممکن است خانم قبلا ازدواج کرده باشد و در طی سالهای گذشته وام ازدواج دریافت کرده باشد پس در این صورت فقط مشخصات آقا را ثبت نمایید .

  7 - هزینه ثبت اطلاعات بسته به تعداد ثبت نام کنندگان دارد . اگر فقط آقا یا خانم ثبت کرد هزینه ثبت 4000 تومان و اگر زوجین ( هر دو ) ثبت نام کردند هزینه ثبت 7000 می شود . پس در قسمت انتخاب نوع ثبت نام در مرحله آخر مشخص کنید که فقط یک نفر ثبت نام کرده یا هر دو نفر .

  8 - بانکهایی که در این فرم قرار دادم بانکهایی هستند که اکثرا باز هستند و از استفاده از بانکهایی که زمان بازبودن ثبت نام آنها کم هست یا زیاد مشخص نیست استفاده نکردم .

  9 - میزان وام ازدواج در حال حاضر برای هر شخص 30 میلیون تومان می باشد ( برای زوجین یعنی دو نفر 60 میلیون تومان ) ، در صورتی که هر کدام از زوجین شامل شرط ایثارگری باشند 30 میلیون دیگر نیز به آنها پرداخت خواهد شد .

  در صورتی که موراد بالا را مطالعه نمودید و آماده ثبت نام هستید با کلیک بر روی گزینه بعدی عملیات ثبت نام خود را انجام دهید .

  با تشکر محمد صالحیانی مطلق مدیریت کافی نت دریا یاسوج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.